CK volwassenen – terugronde (10): Who are the champions, my friend…?

Beste schaakmakkers

 

U heeft er even op moeten wachten, maar hier zijn we met de eindstand van het clubkampioenschap 2017-2018. De laatste inhaalpartijen werden afgelopen dinsdag keurig afgewerkt. Jullie vinden de eindstand en alle uitslagen hieronder per reeks.

A-reeks:

In de A-reeks nam William een valse start door remise te spelen tegen Jan en papa Rik. Daarna schudde hij echter al zijn demonen van zich af en ging hij verder met 8/8 (!). Hij is dan ook de verdiende winnaar van de A-reeks en daarmee clubkampioen 2017-2018. Proficiat William! Wij bereiden ons alvast voor op de simultaan tegen onze Benjamin.

Eindklassement
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  9.0/10 2088 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  6.0/10 1794 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  5.5/10 1758 
  4 Londers Jan            (1765)  4.0/10 1650 
  5 Boudry Rik             (1290)  3.5/10 1530 
  6 Bernaert Dirk          (1706)  2.0/10 1482 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 4.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 9.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 4.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 4.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)
  3 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 9.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 4.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 4.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) ½-½  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 4.0) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  3 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 9.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Londers Jan           (1765)( 4.0)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)
  2 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 9.0)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Londers Jan           (1765)( 4.0)

(Go to Top)

 

B-reeks

In de B-reeks was de strijd een stuk spannender. Zo kampte het lang tussen drie schaakgladiatoren. Twee daarvan waren voormalige A-reeksspelers, Roger en Guido, maar ook Glenn, die een verrassend sterk eerste seizoen heeft gespeeld, liet van zich horen. Glenn liet de laatste partijen helaas nog wat punten liggen, daar waar Rogers jarenlange ervaring de doorslag gaf. Hier en daar een remise en af en toe eens een partij winnen, leverden Roger de titel van B-reekskampioen op. Proficiat Roger!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Zaman Roger            (1565N)  6.5/10 1484 
  2 Claeye Guido           (1580N)  5.5/10 1413 
  3 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/10 1201 
  4 Laureys Jo             (1406N)  4.5/10 1306 
  5 Bosteels Gaspard       (1456N)  4.5/10 1316 
  6 De Mol Andre           (   0 )  4.0/10 1129 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 0-1  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) ½-½  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) ½-½  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)

(Go to Top)

 

C-reeks

In de C-reeks speelde Frans (ook al een voormalig A-reeksspeler) de pannen van het dak. André De Meyer probeerde hem nog het vuur aan de schenen te leggen, maar niets leek opgewassen tegen Frans, behalve Veerle dan, die hem toch een punt wist te ontfutselen. Frans wordt met 8/10 onze C-reekskampioen. Proficiat Frans!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  8.0/10 1653 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  6.0/10 1424 
  3 Smis Leen              (1078N)  5.5/10 1335 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  5.0/10 1339 
  5 Saey Willy             (1747N)  4.5/10 1378 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/10 1191 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 5.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 5.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSaey Willy            (1747N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 4.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 5.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 4.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 1-0ffJanssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 4.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 5.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

In de D-reeks ging het lange tijd gelijk op tussen Freddy en Denis. Die laatste liet echter enkele belangrijke punten liggen aan het einde van de competitie, waardoor Freddy – ook al met een fantastische score van 8/10 – de verdiende D-reekskampioen wordt. Proficiat Freddy!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  8.0/10 1412 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  6.0/10 1283 
  3 Ongenae Veerle         (   0 )  5.0/10  825 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  5.0/10 1114 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  5.0/10  825 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/10  459 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) ½-½  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

In de E-reeks mochten we dit jaar een hele resem nieuwelingen verwelkomen. Zo bracht Roger twee van zijn bridgemakkers mee. Flory en Willy (in de club beter gekend als Willy De Derde) deden het geweldig met een respectievelijk vierde en derde plaats in het eindklassement. De andere vier waren stuk voor stuk het resultaat van Timothy’s harde werk op dinsdag. Zowel Jo Sonck, als Jan Muller, Theo en Peter volgden immers schaakles bij onze voorzitter alvorens mee te spelen in het clubkampioenschap. De beste van de klas blijkt nu Theo te zijn. Hij wordt met 8/10 de E-reekskampioen, op de voet gevolgd door Peter, die met 7/10 op een tweede plaats strandt. Proficiat Theo!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Corstjens Theo         (   0 )  8.0/10  441 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  7.0/10  350 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.5/10  165 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  4.5/10  165 
  5 Sonck Jo               (1008N)  4.0/10  586 
  6 Muller Jan             (   0 )  2.0/10  -39 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  3 Muller Jan            (   0 )( 2.0) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 2.0)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)
  2 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 2.0)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) ½-½  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 0-1  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 0-1  Muller Jan            (   0 )( 2.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) ½-½  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 0-1  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) ½-½  Muller Jan            (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

 

Zo, dat was het dan voor seizoen 2017-2018. Graag zie ik alle kampioenen en uiteraard ook alle andere deelnemers terug op het spaghettifestijn, dat zal doorgaan op zondag 24 juni 2018. Hier worden immers de kampioenen gehuldigd. Voor meer info kunnen jullie steeds mij, Annelies of Timothy contacteren.

Verder zie ik iedereen graag terug volgend seizoen voor de voorronde die van start zal gaan begin september 2018.

Verder steeds tot uw dienst!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (9): De laatste ronde…!

Beste schaakmakkers

 

Met nog slechts één ronde te gaan, vraagt u zich ongetwijfeld af wat de stand van zaken is in de verschillende reeksen van ons clubkampioenschap. Hieronder volgt een overzicht dat antwoord zal bieden op uw vragen.

 

A-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  8.0/9  2052 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  5.0/9  1767 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  4.5/7  1776 
  4 Boudry Rik             (1290)  3.5/9  1560 
  5 Londers Jan            (1765)  2.5/8  1596 
  6 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/8  1468 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 2.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 8.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 2.5) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 8.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 2.5) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 2.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  3 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 8.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 2.5)  -   Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  2 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Zaman Roger            (1565N)  5.5/9  1472 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/8  1421 
  3 Claeye Guido           (1580N)  5.0/9  1411 
  4 Bosteels Gaspard       (1456N)  4.0/9  1291 
  5 Laureys Jo             (1406N)  3.5/9  1294 
  6 De Mol Andre           (   0 )  3.0/8  1219 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)  -   De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) ½-½  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  7.0/9  1640 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  5.0/8  1473 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/8  1495 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  4.0/9  1346 
  5 Saey Willy             (1747N)  2.5/8  1473 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/6   842 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  6.5/7  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  5.0/7  1324 
  3 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  4.0/8  1033 
  4 Van Reusel Willy       (   0 )  4.0/9   715 
  5 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/8   815 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/9   566 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)  -   Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Corstjens Theo         (   0 )  7.0/8   462 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  6.0/8   310 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.0/8   252 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/7   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  2.5/8   465 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/7  -134 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 2.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland, maar graag zien we u uiteraard allen verschijnen in het Bospark!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (8): Het einde in zicht

Beste schaakmakkers

 

Met nog amper twee officiële speeldagen te gaan, komt de ontknoping van het clubkampioenschap 2017-2018 nu wel heel dichtbij. In sommige reeksen is de kampioen zo goed als gekend, in andere reeksen gaat het er nog serieus om spannen.

Hieronder vindt u de uitslagen en tussenstand na acht speeldagen.

A-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  7.0/8  2037 
  2 Van Wiele Kurt         (1910)  4.5/7  1776 
  3 Zatyko Ferry           (1655)  4.0/7  1878 
  4 Boudry Rik             (1290)  3.0/8  1553 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/6  1468 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/6  1483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 7.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 7.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0)  -   Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 7.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)  -   Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/8  1421 
  2 Zaman Roger            (1565N)  5.0/8  1463 
  3 Claeye Guido           (1580N)  4.5/8  1387 
  4 Laureys Jo             (1406N)  3.5/8  1321 
  5 De Mol Andre           (   0 )  3.0/8  1219 
  6 Bosteels Gaspard       (1456N)  3.0/8  1230 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  6.0/8  1572 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  5.0/8  1473 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/8  1495 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  3.0/8  1251 
  5 Saey Willy             (1747N)  2.5/7  1473 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/5   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 6.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)  -   Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  6.5/7  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  5.0/7  1324 
  3 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  4.0/8  1033 
  4 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/8   815 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  3.0/8   758 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/8   710 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bulckens Peter         (   0 )  5.0/6   452 
  2 Corstjens Theo         (   0 )  5.0/6   452 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.0/7   194 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/6   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  1.5/6   465 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/7  -134 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)  -   Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.0)  -   Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland. Maak hier gebruik van om eventuele uitgestelde partijen in te halen. Het einde van het CK komt nu immers wel heel dichtbij.

Graag tot dan!
Kurt

CK volwassenen – terugronde (7): Allen naar ’t Bospark!

Beste schaakvrienden

 

Afgelopen dinsdag schaakten we voor het eerst in ’t Bospark, een gezellige kantine vlakbij de Durme. Ik kon er zelf dinsdag helaas niet bij zijn, gelieve de uitslagen en tussenstand hieronder dan ook even te controleren.

A-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  6.0/7  2016 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  4.0/6  1878 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  3.5/6  1776 
  4 Boudry Rik             (1290)  2.0/6  1575 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/5  1581 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/6  1483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 6.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 6.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 2.0)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0)  -   Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)

(Go to Top)

B-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Claeye Guido           (1580N)  4.5/7  1445 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  4.5/7  1401 
  3 Zaman Roger            (1565N)  4.5/7  1500 
  4 De Mol Andre           (   0 )  3.0/7  1234 
  5 Laureys Jo             (1406N)  2.5/7  1231 
  6 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/7  1189 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 4.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 2.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 4.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 2.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)

(Go to Top)

C-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  5.0/6  1682 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  4.5/6  1556 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/7  1495 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/7  1473 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  1.5/6   786 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

D-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  5.5/6  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  4.0/6  1324 
  3 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/6   961 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  3.5/7  1052 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/6   726 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/7   684 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)  -   Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

E-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bulckens Peter         (   0 )  5.0/6   452 
  2 Corstjens Theo         (   0 )  4.0/5   202 
  3 De Boever Willy        (   0 )  3.0/6   168 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/6   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  1.5/5   336 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/6   -47 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)  -   Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland, maar uiteraard verwelkomen we u graag voor een vrijblijvend potje schaak.

 

Kurt

CK volwassenen – terugronde (6): Nog vier speeldagen te gaan…

Beste schaakmakkers

 

Hieronder vinden jullie de tussenstand en de uitslagen na de eerste zes speeldagen. Intussen wordt stilaan duidelijk wie op de titel mikt in elke reeks.

A-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  5.0/6  2013 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  4.0/6  1878 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  3.5/6  1776 
  4 Boudry Rik             (1290)  2.0/5  1575 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/5  1581 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/6  1483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 5.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 5.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 5.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Boudry William        (1927)( 5.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 5.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 2.0)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Claeye Guido           (1580N)  4.5/6  1545 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  3.5/6  1308 
  3 Zaman Roger            (1565N)  3.5/6  1444 
  4 De Mol Andre           (   0 )  3.0/6  1264 
  5 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/6  1194 
  6 Laureys Jo             (1406N)  1.5/6  1186 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 3.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 3.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 3.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 3.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  5.0/6  1682 
  2 Smis Leen              (1078N)  4.5/7  1495 
  3 De Meyer Andre         (1352N)  3.5/5  1556 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/6  1473 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  1.5/6   786 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  4.5/5  1555 
  2 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/6   961 
  3 Van Den Eynde Denis    (1489N)  3.0/5  1291 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  2.5/6  1021 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/5   684 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/5   595 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)  -   Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bulckens Peter         (   0 )  5.0/6   452 
  2 De Boever Willy        (   0 )  3.0/6   168 
  3 Corstjens Theo         (   0 )  3.0/4    14 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/5   518 
  5 Sonck Jo               (1008N)  1.5/5   336 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/6   -47 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

 

Graag tot volgende week!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (5): En we zijn halfweg…

Beste schaakmakkers

 

Gisteren werd de vijfde ronde afgewerkt in de terugronde van het clubkampioenschap. Hieronder vindt u de uitslagen en de tussenstand in de vijf reeksen.

A-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  4.0/5  1973 
  2 Van Wiele Kurt         (1910)  3.0/5  1802 
  3 Zatyko Ferry           (1655)  2.5/4  1821 
  4 Boudry Rik             (1290)  2.0/5  1575 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/4  1652 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/5  1492 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 4.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 2.5) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 4.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 4.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Boudry William        (1927)( 4.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Mol Andre           (   0 )  3.0/5  1281 
  2 Claeye Guido           (1580N)  2.5/4  1452 
  3 Malfliet Glenn         (   0 )  2.5/5  1208 
  4 Zaman Roger            (1565N)  2.5/5  1381 
  5 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/4  1302 
  6 Laureys Jo             (1406N)  1.5/5  1201 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 2.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 2.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 2.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)  -   Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 2.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  4.5/5  1796 
  2 Smis Leen              (1078N)  3.5/5  1495 
  3 De Meyer Andre         (1352N)  2.5/4  1556 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/6  1473 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  1.0/4   786 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 4.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 3.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 1.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 4.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 3.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 4.5)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 4.5) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  4.5/5  1555 
  2 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/5   983 
  3 Van Den Eynde Denis    (1489N)  3.0/5  1291 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  1.5/5   973 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/5   684 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/5   595 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Boever Willy        (   0 )  3.0/5   281 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  3.0/4     0 
  3 Corstjens Theo         (   0 )  2.0/3    14 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  2.0/2     0 
  5 Muller Jan             (   0 )  0.5/4   -70 
  6 Sonck Jo               (1008N)  0.5/4   336 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 3.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 2.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 3.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 2.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 3.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 2.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 2.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Volgende week is er een rustdag ingepland. De week daarna wordt speeldag zes afgewerkt.

 

Graag tot dan!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (4): Wie zijn de titelkandidaten…?

Beste schaakmakkers

 

Gisteren werd ronde 4 gespeeld in de terugronde van het clubkampioenschap. Dat betekent dat we bijna halfweg zijn en dus kan er al eens gekeken worden wie we als titelkandidaat naar voren kunnen schuiven in elke reeks.

Hieronder vinden jullie de uitslagen en tussenstand in alle reeksen. Verder hadden jullie ook nog enkele resultaten te goed van inhaalwedstrijden van vorige week.

A-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Van Wiele Kurt         (1910)  3.0/4  1873 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  2.5/4  1821 
  3 Boudry William         (1927)  2.0/3  1798 
  4 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/3  1684 
  5 Londers Jan            (1765)  1.0/4  1615 
  6 Boudry Rik             (1290)  1.0/4  1456 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 1.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 2.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 2.5) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 1.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 2.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 1.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)  -   Boudry William        (1927)( 2.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

B-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Mol Andre           (   0 )  3.0/4  1312 
  2 Claeye Guido           (1580N)  2.5/4  1452 
  3 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/4  1302 
  4 Laureys Jo             (1406N)  1.5/4  1327 
  5 Malfliet Glenn         (   0 )  1.5/4  1063 
  6 Zaman Roger            (1565N)  1.5/4  1327 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 1.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 1.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 1.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

C-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Smis Leen              (1078N)  3.5/5  1495 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  2.5/3  1556 
  3 Buyle Frans            (1673N)  2.5/3     0 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/5  1473 
  5 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
  6 Hertele Patrick        (1306N)  0.0/2     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Buyle Frans           (1673N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 3.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 3.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)

(Go to Top)

D-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  3.5/4  1489 
  2 Ongenae Veerle         (   0 )  3.0/4  1234 
  3 Van Den Eynde Denis    (1489N)  2.0/4  1236 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  1.5/4   958 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/4   572 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  0.5/4   710 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 0.5)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 0.5) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 0.5)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 0.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

E-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Boever Willy        (   0 )  3.0/5   281 
  2 Cassimon Flory         (   0 )  2.0/2     0 
  3 Bulckens Peter         (   0 )  2.0/3     0 
  4 Corstjens Theo         (   0 )  1.0/2    14 
  5 Muller Jan             (   0 )  0.5/3    74 
  6 Sonck Jo               (1008N)  0.5/3   396 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 2.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)  -   Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Volgende week wordt er niet officieel gespeeld.

Jullie zijn uiteraard altijd van harte welkom!

 

Kurt

CK volwassenen – terugronde (3): Spannende strijd op meeste borden

Beste schaakmakkers

 

Het viel me gisteren op dat op de meeste borden de partijen zeer spannend waren. De indeling in kleinere reeksen heeft duidelijk het beoogde resultaat. Elke partij moet gespeeld worden. En zoals sommigen gisteren hebben ondervonden, duurt elke partij echt wel tot de laatste zet. Concentratie tot in de late uurtjes is dan ook een must.

Hieronder vinden jullie de resultaten van en de tussenstand na ronde 3.

A-reeks

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 2.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 1.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 0.5) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 2.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 1.5)

(Go to Top)

Klassement na ronde 3
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Van Wiele Kurt         (1910)  2.5/3  1936 
  2 Boudry William         (1927)  2.0/3  1798 
  3 Zatyko Ferry           (1655)  1.5/3  1874 
  4 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/3  1684 
  5 Boudry Rik             (1290)  1.0/3  1530 
  6 Londers Jan            (1765)  0.5/3  1500 
Bovenkant van de pagina

 

B-reeks

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 0.5)  -   Claeye Guido          (1580N)( 1.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 2.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 1.0)

(Go to Top)

Klassement na ronde 3
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/3  1392 
  2 De Mol Andre           (   0 )  2.0/3  1613 
  3 Malfliet Glenn         (   0 )  1.5/3  1540 
  4 Claeye Guido           (1580N)  1.0/2  1244 
  5 Zaman Roger            (1565N)  1.0/3  1249 
  6 Laureys Jo             (1406N)  0.5/2  1135 
Bovenkant van de pagina

 

C-reeks

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.0)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 1.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 2.0)

(Go to Top)

Klassement na ronde 3
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Meyer Andre         (1352N)  2.5/3  1556 
  2 Saey Willy             (1747N)  2.0/3  1530 
  3 Smis Leen              (1078N)  2.0/3  1495 
  4 Buyle Frans            (1673N)  1.5/2     0 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  0.0/2     0 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/3   913 
Bovenkant van de pagina

 

D-reeks

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 2.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 0.5)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 1.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

 

Klassement na ronde 3
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Ongenae Veerle         (   0 )  3.0/3  1647 
  2 Oosterlinck Freddy     (1391N)  2.5/3  1486 
  3 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  1.5/3   905 
  4 Van Den Eynde Denis    (1489N)  1.0/3  1113 
  5 Naudts Eddy            (   0 )  0.5/3  1114 
  6 Van Reusel Willy       (   0 )  0.5/3   617 
Bovenkant van de pagina

 

E-reeks

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 1.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Bulckens Peter        (   0 )( 1.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Klassement na ronde 3
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Boever Willy        (   0 )  3.0/4   469 
  2 Corstjens Theo         (   0 )  1.0/2    14 
  3 Bulckens Peter         (   0 )  1.0/2     0 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  1.0/1     0 
  5 Muller Jan             (   0 )  0.5/2   329 
  6 Sonck Jo               (1008N)  0.5/3   396 
Bovenkant van de pagina

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland. Ik zie jullie uiteraard graag verschijnen voor een vrijblijvend potje, een leuke babbel of voor een inhaalpartij.

 

Graag tot dan!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (2): Our first full house!

Beste schaakmakkers

 

Jullie zagen het gisteren ook. Het werd gezellig druk in ons zaaltje onder het CC. Zo werden er maar liefst 14 van de 15 partijen gespeeld en dat leverde voor het eerst sinds ik bij Lokeren speel voor een ‘vol kot‘. Super gezellig, toch! 😉

Graag voeg ik daar nog aan toe dat de partij die niet werd gespeeld er eentje was die vorige week al vooruit werd gespeeld. Alle partijen van speeldag 2 zijn daarmee dan ook afgewerkt. Je vindt de uitslagen ervan en de tussenstand verder in dit artikel. Jullie hadden trouwens ook nog wat uitslagen van inhaalpartijen van me tegoed. Voor deze uitslagen scroll je ook verder naar beneden.

In alle gezelligheid viel ons plots ook op dat het eigenlijk wel straf is hoeveel naamgenoten er zijn onder de dertig schakers die voor de terugronde zijn ingeschreven. Zo tel ik twee Jannen, twee Jo’s, twee André’s, drie (!) Willy’s, twee Veerles, twee Boudry’s en als je de voorzitter en onze favoriete barman er nog bijhaalt, nog twee Timothy’s ook. Is dat nu niet straf?!

 

Hier volgen de uitslagen en tussenstand na twee speeldagen.

A-reeks

Klassement na ronde 2
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Van Wiele Kurt         (1910)  1.5/2  1891 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  1.5/2  2048 
  3 Boudry William         (1927)  1.0/2  1685 
  4 Boudry Rik             (1290)  1.0/2  1654 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  0.5/2  1458 
  6 Londers Jan            (1765)  0.5/2  1616 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 0.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 1.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 1.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 1.5)
  3 Londers Jan           (1765)( 0.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 1.5) 1-0  Londers Jan           (1765)( 0.5)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 0.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 1.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 2
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Mol Andre           (   0 )  2.0/2  2228 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  1.0/2  1532 
  3 Claeye Guido           (1580N)  1.0/2  1244 
  4 Bosteels Gaspard       (1456N)  1.0/2  1349 
  5 Laureys Jo             (1406N)  0.5/2  1135 
  6 Zaman Roger            (1565N)  0.5/2  1256 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 2.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 1.0)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 0.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 0.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 1.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 1.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 0.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 1.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 2.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 0.5)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 2
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Meyer Andre         (1352N)  1.5/2  1601 
  2 Smis Leen              (1078N)  1.5/2  1540 
  3 Saey Willy             (1747N)  1.0/2  1411 
  4 Buyle Frans            (1673N)  1.0/1     0 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  0.0/1     0 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/2  1121 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 1.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 1.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 1.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Buyle Frans           (1673N)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 1.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 1.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 1.0) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 1.5)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 2
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Ongenae Veerle         (   0 )  3.0/3  1647 
  2 Oosterlinck Freddy     (1391N)  2.0/2  2000 
  3 Van Den Eynde Denis    (1489N)  1.0/3  1113 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  1.0/2   912 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  0.0/2   106 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  0.0/2   779 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 1.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 0.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 2.0) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 0.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 0.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 0.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 2.0)  -   Naudts Eddy           (   0 )( 0.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 1.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.0)  -   Van Reusel Willy      (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 2
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Boever Willy        (   0 )  2.0/3    14 
  2 Corstjens Theo         (   0 )  1.0/2    14 
  3 Bulckens Peter         (   0 )  1.0/2     0 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  1.0/1     0 
  5 Muller Jan             (   0 )  0.5/2   329 
  6 Sonck Jo               (1008N)  0.5/2   483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 1.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 1.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 2.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 1.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 2.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 1.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 1.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Bulckens Peter        (   0 )( 1.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 0.5)  -   De Boever Willy       (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 1.0)  -   De Boever Willy       (   0 )( 2.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 1.0)  -   Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 1.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 2.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

 

Volgende week is er uitzonderlijk geen inhaalronde gepland. Dat betekent dus dat ik jullie graag verwelkom voor ronde 3!

Graag tot dan!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (1): Off we go…!

Beste schaakvrienden en andere schaakfanaten

 

Afgelopen dinsdag ging de terugronde van het clubkampioenschap bij de volwassenen van start. Op deze eerste dag een degelijke opkomst met 9 uit 15 gespeelde partijen. Jullie vinden de uitslagen en klassementen hieronder.

Vanaf heden zullen jullie de uitslagen en klassementen enkel nog op deze algemene L.S.V.-Chesspirant website terugvinden en dus niet meer op de ledenwebsite. Het dubbele werk leek me weinig zinvol geworden.

A-reeks

Klassement na ronde 1
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Van Wiele Kurt         (1910)  0.5/1  1691 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  0.5/1  1946 
  3 Bernaert Dirk          (1706)  0.0/0     0 
  4 Londers Jan            (1765)  0.0/0     0 
  5 Boudry William         (1927)  0.0/0     0 
  6 Boudry Rik             (1290)  0.0/0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 0.0)  -   Boudry Rik            (1290)( 0.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 0.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 0.5)
  3 Londers Jan           (1765)( 0.0)  -   Boudry William        (1927)( 0.0)

(Go to Top)

B-reeks

Klassement na ronde 1
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Mol Andre           (   0 )  1.0/1  2315 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  1.0/1  2191 
  3 Laureys Jo             (1406N)  0.5/1  1601 
  4 Zaman Roger            (1565N)  0.5/1  1442 
  5 Bosteels Gaspard       (1456N)  0.0/1   636 
  6 Claeye Guido           (1580N)  0.0/1   760 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 1.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 0.0)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 0.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 0.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 0.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

C-reeks

Klassement na ronde 1
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Saey Willy             (1747N)  1.0/1  2132 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  0.5/1  1114 
  3 Smis Leen              (1078N)  0.5/1  1388 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  0.0/0     0 
  5 Buyle Frans            (1673N)  0.0/0     0 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/1  1277 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 1.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 0.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 0.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Buyle Frans           (1673N)( 0.0)

(Go to Top)

D-reeks

Klassement na ronde 1
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Van Den Eynde Denis    (1489N)  1.0/1  1874 
  2 Ongenae Veerle         (   0 )  1.0/1  1983 
  3 Oosterlinck Freddy     (1391N)  0.0/0     0 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  0.0/1   428 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  0.0/0     0 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  0.0/1  1019 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 1.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 0.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 0.0)  -   Van Reusel Willy      (   0 )( 0.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 1.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 0.0)

(Go to Top)

E-reeks

Klassement na ronde 1
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Boever Willy        (   0 )  1.0/1     0 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  0.0/1     0 
  3 Corstjens Theo         (   0 )  0.0/0     0 
  4 Muller Jan             (   0 )  0.0/0     0 
  5 Sonck Jo               (1008N)  0.0/0     0 
  6 Cassimon Flory         (   0 )  0.0/0     0 
Bovenkant van de pagina
Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 0.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 0.0)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 0.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 1.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

 

Ronde 2 gaat door op 30 januari 2018. Volgende week staat er een inhaaldag gepland!

Graag tot dan!
Kurt