SCHAKEN IN HOURTIN : EEN PALIMPSEST

Op een zonnige vrijdagmorgen vertrokken vijf vrienden met een gedeelde schaakpassie in een overvolle Ford met dakkoffer richting Frankrijk, om daar wat te gaan leven als een gepensioneerde god. De reis verliep zonder noemenswaardige incidenten of accidenten – zelfs geen koplamp ging verloren – tot we Parijs naderden; een afrit naar Bordeaux werd gemist omdat die enkel voor Jeanetten was bestemd, en enige files later zorgde een veel te laag geconstrueerde tunnel ervoor dat we moesten improviseren, als we tenminste onze reis wilden verder zetten mét onze tjokvolle dakkoffer. Aldus moest Ferry opeens met vaardige hand verkeersagent spelen en onze koets over 6 snelwegrijvakken heen begeleiden naar een veilige edoch onbekende uitweg, zodat we plots de Arc de Triomphe voor ons zagen opdoemen, wat achteraf gezien wellicht een duister voorteken was. (Sorry Eden, Kevin en Axel, maar ’t is ook onze schuld niet dat die Fransen geen deftige tunnel kunnen bouwen.

       Enfin, een dik uur later verwijlden we nog steeds in het Bois de Boulogne met zijn talrijke bosnimfen, en waren we reeds 43 maal de Seine overgestoken. (Overigens is 43 exact het dubbele van 22, en is het dus uiteraard ook een priemgetal.)  Soit, daarna passeerden we fluks Chartres, Orleans en Poitiers en intussen probeerde Jan een grap te verzinnen over een neger in een cabrio en Liesbeth Homans. Nog enige tijd later staken we de imposante Gironde over, en stilaan kwamen we in de Landes, voorheen een armzalig en ongezond moerasgebied waar horige boeren een kort en bruut leven leidden, maar dat sinds het einde van de 18de eeuw werd geconverteerd in bosgrond; bossen met vooral dennen en eiken, enigszins scheefgegroeid door de wind, en daarna nog eens bossen en bossen, slechts doorsneden door kaarsrechte, ellenlange wegen. En zo belandden we uiteindelijk in Hourtin-dorp, en daarna nog eens 3 km verder, op de western-camping waar cowboy Rik een caravan voor ons had gereserveerd.

               God, wat hadden we dorst …. snel bagage afladen en terug naar het dorp voor een paar frisse pressions, ware het niet dat auto’s na halfelf de camping niet meer kunnen verlaten. Zodoende stonden wij om exact 22h32 voor een gesloten slagboom, en zat er dus niets anders op dan de 3km naar het centrum te voet te overbruggen. Als je dorst hebt, is er niets heilzamer dan een lange nachtelijke wandeling om nog meer dorst te krijgen, en na zo’n helse beproeving smaakt zo’n schamele Kronenbourg helemaal als een engeltje dat op je tong piest; nog 4 Kronenbourgs later konden we spreken van een geslaagde dag, hoewel Jans grap over Liesbeth Homans en een neger in een cabrio nog steeds niet van de grond kwam.

                 Die nacht ondervonden we dat de britsen in onze caravan nog dateerden uit de tijd der Mohikanen: Ferry moest -uiteraard- gaan plassen, maar in de plaats daarvan zakte hij door de lattenbodem van zijn bed, waardoor hij als een hagelwitte parel in een oester opgesloten zat in zijn matras. Jan verging het niet veel beter; hij rukte zich door zijn bed heen terwijl de hele caravan stond te trillen als een pril elsenblad in een voorjaarsstorm. En nu we het toch over stormen hebben: op onze tweede avond in de caravan barstte er een verschrikkelijk onweer los, bliksem en donder en donder en bliksem en pijpenstelen regen waardoor Riks imposante Ford bijna in de moerassige grond verzonk. En net toen Jo meende te moeten meedelen dat volgens hem ’t ergste wel gepasseerd was, steeg vlakbij de bliksem in gevolgd door een onwerelds gedonder, waardoor de hele camping terstond in duisternis werd gehuld.

                 Ondertussen hadden we onze eerste partij reeds gespeeld op het toernooi van Hourtin. Daar zouden de hele week wel 56 schakers uit Frankrijk, Spanje, Duitsland en België elkaar bekampen om de ultieme hoofdprijs – je eigen gewicht in flessen Medoc-wijn – weg te kapen, wat Jan reeds weken op voorhand had doen besluiten om zijn dieet op een laag pitje te zetten, teneinde zoveel mogelijk flessen wijn binnen te halen. Het toernooi was vooral wat het beloofde te zijn: heel ontspannen. Nooit hebben we een leukere schaaklocatie gezien. Toegegeven, de zaal zelf was nogal afgeleefd – de schakers eveneens – en vooral zeer warm, maar een mooi en groot, bezwembaar meer en een zonovergoten jachthaventje met leuke terrasjes en dito serveersters op slechts 100 meter afstand waren meer dan geschikt om de ontgoocheling van verloren schaakpartijen door te spoelen en om gewonnen partijen gelukzalig te savoureren. Bovendien werden de partijen incidenteel opgeluisterd door een speler die belletjes had meegebracht en door Kurt, die meende niet te mogen achterblijven, en die dmv geïmproviseerde castagnetten zijn tegenstander en vooral zichzelf helemaal van de kaart wist te brengen.

              Ieder van ons speelde uiteindelijk een goed of op zijn minst bevredigend toernooi. Kurt, Ferry en Jan behaalden 4,5 op 9, Rik en Jo 4. Dagprijzen (een fles wijn) werden behaald door Jan, Jo en piraat Rik, en die laatste kaapte uiteindelijk nog een ratingprijs mee, zodat op de terugweg Riks Ford wel iets had van een wijnkelder.

             Maar het schaken speelde voor geen van ons de hoofdrol. Die was vooral weggelegd voor het ongegeneerde, zomerse genieten: de 3 rijke barbecues die we organiseerden, de hele oesterkolonies die we naar binnen slurpten, de mosseltjes met roquefort of op zijn Baskisch, de gebeurlijke biertjes en wijntjes die ons geheel toevallig overkwamen, het intens beleven van 2 prachtige Rode duivel-matchen tegen Japan en Brazilië tezamen met onze Waalse en Vlaamsche vrienden, de lekkere en heilzame caffees-au-lait die vooral door Jan werden gesmaakt, het quasi obligate zonnen aan het western-zwembad waarbij Kurt veranderde in een roodhuid of het voldaan rondzwemmen in het meer, de wandeling op de markt en het strand van Montalivet, zo’n 20 km verderop aan de Atlantische kust, en vooral het intense genoegen om tezamen een fijne tijd door te maken. Alleen jammer dat Jan nauwelijks vorderingen had gemaakt met zijn grap over een neger in een cabrio en Liesbeth Homans. Misschien voelen jullie zich geroepen om deze grap af te maken ? De mooiste inzending wordt beloond met een exclusief LSV-chesspirant-t-schirt, maatje XL.

              Kortom, we beleefden een uiterst fijne tijd, en likkebaardend kijken we al uit naar de oest…, ik bedoel, naar de schaakpartijen van volgend jaar.

               Santé, Jo

CK volwassenen – terugronde (10): Who are the champions, my friend…?

Beste schaakmakkers

 

U heeft er even op moeten wachten, maar hier zijn we met de eindstand van het clubkampioenschap 2017-2018. De laatste inhaalpartijen werden afgelopen dinsdag keurig afgewerkt. Jullie vinden de eindstand en alle uitslagen hieronder per reeks.

A-reeks:

In de A-reeks nam William een valse start door remise te spelen tegen Jan en papa Rik. Daarna schudde hij echter al zijn demonen van zich af en ging hij verder met 8/8 (!). Hij is dan ook de verdiende winnaar van de A-reeks en daarmee clubkampioen 2017-2018. Proficiat William! Wij bereiden ons alvast voor op de simultaan tegen onze Benjamin.

Eindklassement
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  9.0/10 2088 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  6.0/10 1794 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  5.5/10 1758 
  4 Londers Jan            (1765)  4.0/10 1650 
  5 Boudry Rik             (1290)  3.5/10 1530 
  6 Bernaert Dirk          (1706)  2.0/10 1482 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 4.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 9.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 4.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 4.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)
  3 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 9.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 4.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 4.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) ½-½  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 4.0) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  3 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 9.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Londers Jan           (1765)( 4.0)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5)
  2 Boudry William        (1927)( 9.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 2.0)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 6.0) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 6.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 5.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 9.0)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Londers Jan           (1765)( 4.0)

(Go to Top)

 

B-reeks

In de B-reeks was de strijd een stuk spannender. Zo kampte het lang tussen drie schaakgladiatoren. Twee daarvan waren voormalige A-reeksspelers, Roger en Guido, maar ook Glenn, die een verrassend sterk eerste seizoen heeft gespeeld, liet van zich horen. Glenn liet de laatste partijen helaas nog wat punten liggen, daar waar Rogers jarenlange ervaring de doorslag gaf. Hier en daar een remise en af en toe eens een partij winnen, leverden Roger de titel van B-reekskampioen op. Proficiat Roger!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Zaman Roger            (1565N)  6.5/10 1484 
  2 Claeye Guido           (1580N)  5.5/10 1413 
  3 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/10 1201 
  4 Laureys Jo             (1406N)  4.5/10 1306 
  5 Bosteels Gaspard       (1456N)  4.5/10 1316 
  6 De Mol Andre           (   0 )  4.0/10 1129 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 0-1  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 6.5) ½-½  Claeye Guido          (1580N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 6.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.5) ½-½  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.5)

(Go to Top)

 

C-reeks

In de C-reeks speelde Frans (ook al een voormalig A-reeksspeler) de pannen van het dak. André De Meyer probeerde hem nog het vuur aan de schenen te leggen, maar niets leek opgewassen tegen Frans, behalve Veerle dan, die hem toch een punt wist te ontfutselen. Frans wordt met 8/10 onze C-reekskampioen. Proficiat Frans!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  8.0/10 1653 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  6.0/10 1424 
  3 Smis Leen              (1078N)  5.5/10 1335 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  5.0/10 1339 
  5 Saey Willy             (1747N)  4.5/10 1378 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/10 1191 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 5.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 5.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSaey Willy            (1747N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 4.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 5.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 4.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 5.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 6.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 8.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 4.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 5.5) 1-0ffJanssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 4.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 5.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 6.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 8.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 5.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

In de D-reeks ging het lange tijd gelijk op tussen Freddy en Denis. Die laatste liet echter enkele belangrijke punten liggen aan het einde van de competitie, waardoor Freddy – ook al met een fantastische score van 8/10 – de verdiende D-reekskampioen wordt. Proficiat Freddy!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  8.0/10 1412 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  6.0/10 1283 
  3 Ongenae Veerle         (   0 )  5.0/10  825 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  5.0/10 1114 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  5.0/10  825 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/10  459 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0) ½-½  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 5.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 8.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 5.0)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

In de E-reeks mochten we dit jaar een hele resem nieuwelingen verwelkomen. Zo bracht Roger twee van zijn bridgemakkers mee. Flory en Willy (in de club beter gekend als Willy De Derde) deden het geweldig met een respectievelijk vierde en derde plaats in het eindklassement. De andere vier waren stuk voor stuk het resultaat van Timothy’s harde werk op dinsdag. Zowel Jo Sonck, als Jan Muller, Theo en Peter volgden immers schaakles bij onze voorzitter alvorens mee te spelen in het clubkampioenschap. De beste van de klas blijkt nu Theo te zijn. Hij wordt met 8/10 de E-reekskampioen, op de voet gevolgd door Peter, die met 7/10 op een tweede plaats strandt. Proficiat Theo!

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Corstjens Theo         (   0 )  8.0/10  441 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  7.0/10  350 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.5/10  165 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  4.5/10  165 
  5 Sonck Jo               (1008N)  4.0/10  586 
  6 Muller Jan             (   0 )  2.0/10  -39 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  3 Muller Jan            (   0 )( 2.0) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 2.0)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)
  2 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 2.0)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) ½-½  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) 0-1  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 0-1  Muller Jan            (   0 )( 2.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 2.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 8.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 4.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 7.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.5) ½-½  Cassimon Flory        (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 7.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.5)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 8.0) 0-1  Sonck Jo              (1008N)( 4.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 4.5) ½-½  Muller Jan            (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

 

Zo, dat was het dan voor seizoen 2017-2018. Graag zie ik alle kampioenen en uiteraard ook alle andere deelnemers terug op het spaghettifestijn, dat zal doorgaan op zondag 24 juni 2018. Hier worden immers de kampioenen gehuldigd. Voor meer info kunnen jullie steeds mij, Annelies of Timothy contacteren.

Verder zie ik iedereen graag terug volgend seizoen voor de voorronde die van start zal gaan begin september 2018.

Verder steeds tot uw dienst!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (9): De laatste ronde…!

Beste schaakmakkers

 

Met nog slechts één ronde te gaan, vraagt u zich ongetwijfeld af wat de stand van zaken is in de verschillende reeksen van ons clubkampioenschap. Hieronder volgt een overzicht dat antwoord zal bieden op uw vragen.

 

A-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  8.0/9  2052 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  5.0/9  1767 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  4.5/7  1776 
  4 Boudry Rik             (1290)  3.5/9  1560 
  5 Londers Jan            (1765)  2.5/8  1596 
  6 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/8  1468 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 2.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 8.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 2.5) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 8.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 2.5) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 2.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  3 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 8.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 2.5)  -   Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  2 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Zaman Roger            (1565N)  5.5/9  1472 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/8  1421 
  3 Claeye Guido           (1580N)  5.0/9  1411 
  4 Bosteels Gaspard       (1456N)  4.0/9  1291 
  5 Laureys Jo             (1406N)  3.5/9  1294 
  6 De Mol Andre           (   0 )  3.0/8  1219 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)  -   De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) ½-½  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  7.0/9  1640 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  5.0/8  1473 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/8  1495 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  4.0/9  1346 
  5 Saey Willy             (1747N)  2.5/8  1473 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/6   842 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  6.5/7  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  5.0/7  1324 
  3 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  4.0/8  1033 
  4 Van Reusel Willy       (   0 )  4.0/9   715 
  5 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/8   815 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/9   566 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)  -   Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Corstjens Theo         (   0 )  7.0/8   462 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  6.0/8   310 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.0/8   252 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/7   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  2.5/8   465 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/7  -134 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 2.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland, maar graag zien we u uiteraard allen verschijnen in het Bospark!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (8): Het einde in zicht

Beste schaakmakkers

 

Met nog amper twee officiële speeldagen te gaan, komt de ontknoping van het clubkampioenschap 2017-2018 nu wel heel dichtbij. In sommige reeksen is de kampioen zo goed als gekend, in andere reeksen gaat het er nog serieus om spannen.

Hieronder vindt u de uitslagen en tussenstand na acht speeldagen.

A-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  7.0/8  2037 
  2 Van Wiele Kurt         (1910)  4.5/7  1776 
  3 Zatyko Ferry           (1655)  4.0/7  1878 
  4 Boudry Rik             (1290)  3.0/8  1553 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/6  1468 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/6  1483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 7.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 7.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0)  -   Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 7.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)  -   Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/8  1421 
  2 Zaman Roger            (1565N)  5.0/8  1463 
  3 Claeye Guido           (1580N)  4.5/8  1387 
  4 Laureys Jo             (1406N)  3.5/8  1321 
  5 De Mol Andre           (   0 )  3.0/8  1219 
  6 Bosteels Gaspard       (1456N)  3.0/8  1230 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  6.0/8  1572 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  5.0/8  1473 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/8  1495 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  3.0/8  1251 
  5 Saey Willy             (1747N)  2.5/7  1473 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/5   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 6.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)  -   Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  6.5/7  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  5.0/7  1324 
  3 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  4.0/8  1033 
  4 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/8   815 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  3.0/8   758 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/8   710 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bulckens Peter         (   0 )  5.0/6   452 
  2 Corstjens Theo         (   0 )  5.0/6   452 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.0/7   194 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/6   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  1.5/6   465 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/7  -134 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)  -   Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.0)  -   Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland. Maak hier gebruik van om eventuele uitgestelde partijen in te halen. Het einde van het CK komt nu immers wel heel dichtbij.

Graag tot dan!
Kurt

CK volwassenen – terugronde (7): Allen naar ’t Bospark!

Beste schaakvrienden

 

Afgelopen dinsdag schaakten we voor het eerst in ’t Bospark, een gezellige kantine vlakbij de Durme. Ik kon er zelf dinsdag helaas niet bij zijn, gelieve de uitslagen en tussenstand hieronder dan ook even te controleren.

A-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  6.0/7  2016 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  4.0/6  1878 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  3.5/6  1776 
  4 Boudry Rik             (1290)  2.0/6  1575 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/5  1581 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/6  1483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 6.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 6.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 2.0)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0)  -   Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Boudry William        (1927)( 6.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)

(Go to Top)

B-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Claeye Guido           (1580N)  4.5/7  1445 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  4.5/7  1401 
  3 Zaman Roger            (1565N)  4.5/7  1500 
  4 De Mol Andre           (   0 )  3.0/7  1234 
  5 Laureys Jo             (1406N)  2.5/7  1231 
  6 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/7  1189 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 4.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 2.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 4.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 2.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 2.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 4.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 4.5) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)

(Go to Top)

C-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  5.0/6  1682 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  4.5/6  1556 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/7  1495 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/7  1473 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  1.5/6   786 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 4.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

D-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  5.5/6  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  4.0/6  1324 
  3 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/6   961 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  3.5/7  1052 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/6   726 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/7   684 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 5.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 4.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)  -   Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 3.5) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

E-reeks

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bulckens Peter         (   0 )  5.0/6   452 
  2 Corstjens Theo         (   0 )  4.0/5   202 
  3 De Boever Willy        (   0 )  3.0/6   168 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/6   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  1.5/5   336 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/6   -47 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 4.0)  -   Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland, maar uiteraard verwelkomen we u graag voor een vrijblijvend potje schaak.

 

Kurt

CK volwassenen – terugronde (6): Nog vier speeldagen te gaan…

Beste schaakmakkers

 

Hieronder vinden jullie de tussenstand en de uitslagen na de eerste zes speeldagen. Intussen wordt stilaan duidelijk wie op de titel mikt in elke reeks.

A-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  5.0/6  2013 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  4.0/6  1878 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  3.5/6  1776 
  4 Boudry Rik             (1290)  2.0/5  1575 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/5  1581 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/6  1483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 5.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 5.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 5.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Boudry William        (1927)( 5.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 5.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 2.0)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Claeye Guido           (1580N)  4.5/6  1545 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  3.5/6  1308 
  3 Zaman Roger            (1565N)  3.5/6  1444 
  4 De Mol Andre           (   0 )  3.0/6  1264 
  5 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/6  1194 
  6 Laureys Jo             (1406N)  1.5/6  1186 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 3.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 3.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 3.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 3.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  5.0/6  1682 
  2 Smis Leen              (1078N)  4.5/7  1495 
  3 De Meyer Andre         (1352N)  3.5/5  1556 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/6  1473 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  1.5/6   786 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 5.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 5.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 3.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.5)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  4.5/5  1555 
  2 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/6   961 
  3 Van Den Eynde Denis    (1489N)  3.0/5  1291 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  2.5/6  1021 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/5   684 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/5   595 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 2.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)  -   Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 6
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bulckens Peter         (   0 )  5.0/6   452 
  2 De Boever Willy        (   0 )  3.0/6   168 
  3 Corstjens Theo         (   0 )  3.0/4    14 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/5   518 
  5 Sonck Jo               (1008N)  1.5/5   336 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/6   -47 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 3.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

 

Graag tot volgende week!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (5): En we zijn halfweg…

Beste schaakmakkers

 

Gisteren werd de vijfde ronde afgewerkt in de terugronde van het clubkampioenschap. Hieronder vindt u de uitslagen en de tussenstand in de vijf reeksen.

A-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  4.0/5  1973 
  2 Van Wiele Kurt         (1910)  3.0/5  1802 
  3 Zatyko Ferry           (1655)  2.5/4  1821 
  4 Boudry Rik             (1290)  2.0/5  1575 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/4  1652 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/5  1492 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 4.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 2.5) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 4.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 2.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 4.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 2.0)
  2 Boudry William        (1927)( 4.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Mol Andre           (   0 )  3.0/5  1281 
  2 Claeye Guido           (1580N)  2.5/4  1452 
  3 Malfliet Glenn         (   0 )  2.5/5  1208 
  4 Zaman Roger            (1565N)  2.5/5  1381 
  5 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/4  1302 
  6 Laureys Jo             (1406N)  1.5/5  1201 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 2.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 2.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 2.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)  -   Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 2.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 2.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  4.5/5  1796 
  2 Smis Leen              (1078N)  3.5/5  1495 
  3 De Meyer Andre         (1352N)  2.5/4  1556 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/6  1473 
  5 Hertele Patrick        (1306N)  1.0/4   786 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 4.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 3.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 1.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 1.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 4.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 3.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 4.5)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 1.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 4.5) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  4.5/5  1555 
  2 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/5   983 
  3 Van Den Eynde Denis    (1489N)  3.0/5  1291 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  1.5/5   973 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/5   684 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/5   595 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 4.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 3.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 5
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Boever Willy        (   0 )  3.0/5   281 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  3.0/4     0 
  3 Corstjens Theo         (   0 )  2.0/3    14 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  2.0/2     0 
  5 Muller Jan             (   0 )  0.5/4   -70 
  6 Sonck Jo               (1008N)  0.5/4   336 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 3.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 2.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 3.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 2.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 3.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 2.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 2.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Volgende week is er een rustdag ingepland. De week daarna wordt speeldag zes afgewerkt.

 

Graag tot dan!

Kurt

CK volwassenen – terugronde (4): Wie zijn de titelkandidaten…?

Beste schaakmakkers

 

Gisteren werd ronde 4 gespeeld in de terugronde van het clubkampioenschap. Dat betekent dat we bijna halfweg zijn en dus kan er al eens gekeken worden wie we als titelkandidaat naar voren kunnen schuiven in elke reeks.

Hieronder vinden jullie de uitslagen en tussenstand in alle reeksen. Verder hadden jullie ook nog enkele resultaten te goed van inhaalwedstrijden van vorige week.

A-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Van Wiele Kurt         (1910)  3.0/4  1873 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  2.5/4  1821 
  3 Boudry William         (1927)  2.0/3  1798 
  4 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/3  1684 
  5 Londers Jan            (1765)  1.0/4  1615 
  6 Boudry Rik             (1290)  1.0/4  1456 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 1.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 2.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 2.5) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 1.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 2.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 1.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 2.5)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)  -   Boudry William        (1927)( 2.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 3.0) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

B-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Mol Andre           (   0 )  3.0/4  1312 
  2 Claeye Guido           (1580N)  2.5/4  1452 
  3 Bosteels Gaspard       (1456N)  2.0/4  1302 
  4 Laureys Jo             (1406N)  1.5/4  1327 
  5 Malfliet Glenn         (   0 )  1.5/4  1063 
  6 Zaman Roger            (1565N)  1.5/4  1327 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 1.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 1.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 2.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 2.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 1.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 1.5)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 1.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 2.0)

(Go to Top)

C-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Smis Leen              (1078N)  3.5/5  1495 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  2.5/3  1556 
  3 Buyle Frans            (1673N)  2.5/3     0 
  4 Saey Willy             (1747N)  2.5/5  1473 
  5 Janssens Veerle        (   0 )  0.0/4   913 
  6 Hertele Patrick        (1306N)  0.0/2     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Buyle Frans           (1673N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  2 Smis Leen             (1078N)( 3.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 3.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 2.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 3.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 3.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 2.5)  -   Buyle Frans           (1673N)( 2.5)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 0.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 0.0)

(Go to Top)

D-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  3.5/4  1489 
  2 Ongenae Veerle         (   0 )  3.0/4  1234 
  3 Van Den Eynde Denis    (1489N)  2.0/4  1236 
  4 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  1.5/4   958 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  1.5/4   572 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  0.5/4   710 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 0.5)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 0.5) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 0.5)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 0.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 1.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 2.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 1.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 3.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

E-reeks

Klassement na ronde 4
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 De Boever Willy        (   0 )  3.0/5   281 
  2 Cassimon Flory         (   0 )  2.0/2     0 
  3 Bulckens Peter         (   0 )  2.0/3     0 
  4 Corstjens Theo         (   0 )  1.0/2    14 
  5 Muller Jan             (   0 )  0.5/3    74 
  6 Sonck Jo               (1008N)  0.5/3   396 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 2.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 2.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 3.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)  -   Sonck Jo              (1008N)( 0.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 2.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 1.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 3.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Volgende week wordt er niet officieel gespeeld.

Jullie zijn uiteraard altijd van harte welkom!

 

Kurt

Debutanten- en rapidtornooi Lokeren

De uitslagen van alle groepen kunnen hier gevonden worden. De foto’s zijn hier.


In stap 1 namen heel wat schakers (Johannes, Axl, Benten, Maarin, Victor, Armin, Gerben, Tobe, Isolde en Max) voor het eerst deel aan een tornooi, super dat jullie de uitdaging aandurfden! Maar liefst 51 beginnende schakertjes deden mee.
Er werden heel wat mooie medailles gewonnen! De sterkste prestaties waren van Tuur die zilver won in de hoogste finalegroep van stap 1, Yoran die goud won in de B-groep en Johannes die als 2e jongste van iedereen na zijn superpartijen in de voorronde een plaatsje in de C-groep bemachtigde.
Goud: Yoran (B), Maarin (I), Armin (K), Max (L)
Zilver: Tuur (A), Axl (D), Paul (I), Victor (I), Tobe (J), Isolde (K)
Brons: Johannes (C), Benten (D), Gerben (E), Briek (J)
Ward Van Eenooghe (Rapid Aalter) werd de winnaar bij stap 1.

Bij stap 2 heeft iedereen voorheen wel al een tornooitje gespeeld dus ging alles wel oke, met 45 waren ze en deze medailles werden allemaal gewonnen. Lander, David en Robin haalden 3/4 in de voorrondes en speelden mee in de topgroepen. Lander wist zilver te behalen in groep B, David en Robin haalden beide brons in groep D! Yumi was helaas te ziek om na de voorrondes nog mee te strijden in de finalepoule.
Goud: Zeno (E), Arnon (F), Tuur (H), Jasper (J)
Zilver: Lander (B), Simon (E), Klaas (F), Noah (G), Wout (H)
Brons: David (D), Robin (D), Sinon (F), Ahmed (H)
Niel De Wever (Luctor et Emergo Waregem) won in stap 2 met het maximum van de punten.

34 deelnemers waren er bij stap 3. Bij die deelnemers zaten al heel wat ervaren spelertjes dus voor elk punt werd er volop gestreden.
Killian haalde 3/4 en zo ook de B-groep, daarin wist hij brons te halen. Brecht sleepte in de voorronde remise uit de brand tegen de Belgisch kampioen -8 en wist zilver te halen in de C-groep. Ook Pieter en Tycho wisten de gouden medaille te veroveren!
Goud: Jorrit (E), Pieter (F), Tycho (I)
Zilver: Brecht (C), Emerik (E)
Brons: Killian (B), Esther (E), Elitha (F)
Winnaar bij stap 3 was Hugo Froeyman (Mechelen).

In het rapid speelde Parcival heel erg sterk. Mits een remiseclaim in de laatste ronde had hij zelfs 3e kunnen worden, met 5/7 werd hij weliswaar nog zeer mooi 8e. En dit net voor Joris en Tyani die beide 4.5/7, vooral Tyani haar eindsprint was erg sterk. Jan wist 4 punten te verzamelen maar moet toch even verschoten zijn in ronde 3 van een toch wel erg sterke 1350? Eleen en Rik deden telkens wat er verwacht werd en scoorden 3/7. Arne, Rien en Leen wisten elk 2/7 punten te halen in dit toch wel lastige deelnemersveld.
De eerste plaats was weggelegd voor Wessel van Kessel (NLS Lommel) met 6.5/7.