CK volwassenen – terugronde (14 bis): De eindstand

Beste schaakmakkers

We wisten al dat Guido zich dit jaar B-reekskampioen mag noemen. Gisteren werd de allerlaatste partij afgewerkt, waarmee we nu alle resultaten en dus ook de eindstand in de A- en C-reeks kennen. In de hoogste reeks wordt Ward kampioen 2016-2017. In de C-reeks schrijft Rik voor de eerste keer deze titel op zijn naam. Een dikke proficiat aan de drie heren!

Hieronder voor de volledigheid nog eens alle resultaten en de eindstand in de drie reeksen. De uitreiking van de bekers gebeurt nu zondag op het spaghettifestijn. Allen daarheen!

A-reeks:

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Van Eetvelde Ward      (2183N) 11.0/14 2063 
  2 Boudry William         (1827N) 10.0/14 1900 
  3 Londers Jan            (1772N)  9.0/14 1836 
  4 Van Wiele Kurt         (1906N)  9.0/14 1855 
  5 Zatyko Ferry           (1670N)  6.5/14 1691 
  6 Bernaert Dirk          (1709N)  5.5/14 1645 
  7 De Mol Andre           (   0 )  4.0/14 1627 
  8 Bosteels Gaspard       (1486N)  1.0/14 1261 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (10-01-2017)
  1 Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5) ½-½  Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0)
  2 Boudry William        (1827N)(10.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  3 Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5) 0-1  Londers Jan           (1772N)( 9.0)
  4 Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (17-01-2017)
  1 Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0) ½-½  Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0)
  2 Londers Jan           (1772N)( 9.0) 0-1  Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5)
  4 Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5) 0-1  Boudry William        (1827N)(10.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (31-01-2017)
  1 Boudry William        (1827N)(10.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0)
  2 Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5) 0-1  Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5)
  3 Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  4 Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0) 0-1  Londers Jan           (1772N)( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (07-02-2017)
  1 Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0) ½-½  Londers Jan           (1772N)( 9.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0)
  3 Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5) 0-1  Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0)
  4 Boudry William        (1827N)(10.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (21-02-2017)
  1 Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0)
  2 Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0) 1-0  Boudry William        (1827N)(10.0)
  3 Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5)
  4 Londers Jan           (1772N)( 9.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (28-02-2017)
  1 Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  2 Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5) 0-1  Londers Jan           (1772N)( 9.0)
  3 Boudry William        (1827N)(10.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0)
  4 Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5) 0-1  Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (14-03-2017)
  1 Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5)
  3 Londers Jan           (1772N)( 9.0) 1-0  Boudry William        (1827N)(10.0)
  4 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (21-03-2017)
  1 Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0) 0-1  Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0)
  2 Londers Jan           (1772N)( 9.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Boudry William        (1827N)(10.0)
  4 Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (04-04-2017)
  1 Boudry William        (1827N)(10.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5)
  2 Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5) ½-½  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  3 Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0) ½-½  Londers Jan           (1772N)( 9.0)
  4 Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0) 0-1  Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (11-04-2017)
  1 Londers Jan           (1772N)( 9.0) ½-½  Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0)
  3 Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5) 0-1  Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5)
  4 Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0) ½-½  Boudry William        (1827N)(10.0)

(Go to Top)

Ronde 11 (25-04-2017)
  1 Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5) 0-1  Boudry William        (1827N)(10.0)
  2 Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0) ½-½  Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0) 0-1  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  4 Londers Jan           (1772N)( 9.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 12 (02-05-2017)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1772N)( 9.0)
  2 Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0)
  3 Boudry William        (1827N)(10.0) 1-0  Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0)
  4 Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 13 (16-05-2017)
  1 Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0) 0-1  Boudry William        (1827N)(10.0)
  3 Londers Jan           (1772N)( 9.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5)
  4 De Mol Andre          (   0 )( 4.0) 0-1  Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 14 (23-05-2017)
  1 Zatyko Ferry          (1670N)( 6.5) ½-½  De Mol Andre          (   0 )( 4.0)
  2 Boudry William        (1827N)(10.0) 1-0  Londers Jan           (1772N)( 9.0)
  3 Bernaert Dirk         (1709N)( 5.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1486N)( 1.0)
  4 Van Wiele Kurt        (1906N)( 9.0) ½-½  Van Eetvelde Ward     (2183N)(11.0)

(Go to Top)

B-reeks:

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Claeye Guido           (1580N) 11.5/14 1721 
  2 Zaman Roger            (1642N) 10.0/14 1625 
  3 Hertele Patrick        (1294N)  7.5/14 1420 
  4 Buyle Frans            (1673N)  7.5/14 1497 
  5 Saey Willy             (1747N)  6.5/14 1468 
  6 Ongenae Veerle         (   0 )  5.5/14 1253 
  7 Oosterlinck Freddy     (1397N)  4.5/14 1352 
  8 Van Reusel Willy       (   0 )  3.0/14 1032 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (10-01-2017)
  1 Zaman Roger           (1642N)(10.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5)
  2 Claeye Guido          (1580N)(11.5) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 6.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  4 Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1294N)( 7.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (17-01-2017)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5) ½-½  Hertele Patrick       (1294N)( 7.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 1-0ffOosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5)
  3 Saey Willy            (1747N)( 6.5) 1-0  Buyle Frans           (1673N)( 7.5)
  4 Zaman Roger           (1642N)(10.0) ½-½  Claeye Guido          (1580N)(11.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (31-01-2017)
  1 Claeye Guido          (1580N)(11.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.5) 0-1  Zaman Roger           (1642N)(10.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 6.5)
  4 Hertele Patrick       (1294N)( 7.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (07-02-2017)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 6.5) 0-1  Hertele Patrick       (1294N)( 7.5)
  3 Zaman Roger           (1642N)(10.0) 1-0  Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5)
  4 Claeye Guido          (1580N)(11.5) ½-½  Buyle Frans           (1673N)( 7.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (21-02-2017)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 7.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5)
  2 Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)(11.5)
  3 Hertele Patrick       (1294N)( 7.5) 0-1  Zaman Roger           (1642N)(10.0)
  4 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (28-02-2017)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5) ½-½  Saey Willy            (1747N)( 6.5)
  2 Zaman Roger           (1642N)(10.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)(11.5) 1-0  Hertele Patrick       (1294N)( 7.5)
  4 Buyle Frans           (1673N)( 7.5) 1-0  Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (14-03-2017)
  1 Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5)
  2 Hertele Patrick       (1294N)( 7.5) 1-0  Buyle Frans           (1673N)( 7.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)(11.5)
  4 Saey Willy            (1747N)( 6.5) 0-1  Zaman Roger           (1642N)(10.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (21-03-2017)
  1 Hertele Patrick       (1294N)( 7.5) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.5)
  3 Saey Willy            (1747N)( 6.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)(11.5)
  4 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5) ½-½  Zaman Roger           (1642N)(10.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (04-04-2017)
  1 Claeye Guido          (1580N)(11.5) ½-½  Zaman Roger           (1642N)(10.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.5) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 6.5)
  3 Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  4 Hertele Patrick       (1294N)( 7.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 10 (11-04-2017)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Hertele Patrick       (1294N)( 7.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 6.5) 1-0  Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5)
  3 Zaman Roger           (1642N)(10.0) ½-½  Buyle Frans           (1673N)( 7.5)
  4 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)(11.5)

(Go to Top)

Ronde 11 (25-04-2017)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 7.5) ½-½  Claeye Guido          (1580N)(11.5)
  2 Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1642N)(10.0)
  3 Hertele Patrick       (1294N)( 7.5) ½-½  Saey Willy            (1747N)( 6.5)
  4 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 12 (02-05-2017)
  1 Saey Willy            (1747N)( 6.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  2 Zaman Roger           (1642N)(10.0) ½-½  Hertele Patrick       (1294N)( 7.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)(11.5) 1-0  Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5)
  4 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5) 1-0  Buyle Frans           (1673N)( 7.5)

(Go to Top)

Ronde 13 (16-05-2017)
  1 Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5) ½-½  Buyle Frans           (1673N)( 7.5)
  2 Hertele Patrick       (1294N)( 7.5) ½-½  Claeye Guido          (1580N)(11.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Zaman Roger           (1642N)(10.0)
  4 Saey Willy            (1747N)( 6.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 14 (23-05-2017)
  1 Zaman Roger           (1642N)(10.0) ½-½  Saey Willy            (1747N)( 6.5)
  2 Claeye Guido          (1580N)(11.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.5) ½-½  Hertele Patrick       (1294N)( 7.5)
  4 Ongenae Veerle        (   0 )( 5.5) 1-0  Oosterlinck Freddy    (1397N)( 4.5)

(Go to Top)

C-reeks:

Eindklassement
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Boudry Rik             (1333N) 10.5/14 1341 
  2 De Meyer Andre         (1352N) 10.0/14 1314 
  3 Malfliet Glenn         (   0 )  9.0/14  1279 
  4 Laureys Jo             (1266N)  8.5/14 1199 
  5 Van Den Eynde Denis    (1489N)  6.5/14 1186 
  6 Smis Leen              (   0 )  6.0/14  1127 
  7 Decruyenaere Pierre-St (   0 )  3.5/14  984 
  8 Sonck Jo               (   0 )  2.0/14  868 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (10-01-2017)
  1 Laureys Jo            (1266N)( 8.5) 1-0  Sonck Jo              (   0 )( 2.0)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0) 0-1  Smis Leen             (   0 )( 6.0)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5) 0-1  Boudry Rik            (1333N)(10.5)
  4 De Meyer Andre        (1352N)(10.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (17-01-2017)
  1 Sonck Jo              (   0 )( 2.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5)
  2 Boudry Rik            (1333N)(10.5) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)(10.0)
  3 Smis Leen             (   0 )( 6.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5)
  4 Laureys Jo            (1266N)( 8.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (31-01-2017)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0) 0-1  Sonck Jo              (   0 )( 2.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5) ½-½  Laureys Jo            (1266N)( 8.5)
  3 De Meyer Andre        (1352N)(10.0) 1-0  Smis Leen             (   0 )( 6.0)
  4 Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5) ½-½  Boudry Rik            (1333N)(10.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (07-02-2017)
  1 Sonck Jo              (   0 )( 2.0) 0-1  Boudry Rik            (1333N)(10.5)
  2 Smis Leen             (   0 )( 6.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5)
  3 Laureys Jo            (1266N)( 8.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)(10.0)
  4 Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (21-02-2017)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5) 1-0  Sonck Jo              (   0 )( 2.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)(10.0) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5) 0-1  Laureys Jo            (1266N)( 8.5)
  4 Boudry Rik            (1333N)(10.5) 1-0  Smis Leen             (   0 )( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (28-02-2017)
  1 Sonck Jo              (   0 )( 2.0) 0-1  Smis Leen             (   0 )( 6.0)
  2 Laureys Jo            (1266N)( 8.5) 0-1  Boudry Rik            (1333N)(10.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5)
  4 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)(10.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (14-03-2017)
  1 De Meyer Andre        (1352N)(10.0) 1-0  Sonck Jo              (   0 )( 2.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5)
  3 Boudry Rik            (1333N)(10.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0)
  4 Smis Leen             (   0 )( 6.0) 0-1  Laureys Jo            (1266N)( 8.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (21-03-2017)
  1 Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)(10.0)
  2 Boudry Rik            (1333N)(10.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5)
  3 Smis Leen             (   0 )( 6.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0)
  4 Sonck Jo              (   0 )( 2.0) ½-½  Laureys Jo            (1266N)( 8.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (04-04-2017)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0) ½-½  Laureys Jo            (1266N)( 8.5)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5) 0-1  Smis Leen             (   0 )( 6.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)(10.0) 1-0  Boudry Rik            (1333N)(10.5)
  4 Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5) 1-0  Sonck Jo              (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (11-04-2017)
  1 Boudry Rik            (1333N)(10.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5)
  2 Smis Leen             (   0 )( 6.0) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)(10.0)
  3 Laureys Jo            (1266N)( 8.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5)
  4 Sonck Jo              (   0 )( 2.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0)

(Go to Top)

Ronde 11 (25-04-2017)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)(10.0) 1-0  Laureys Jo            (1266N)( 8.5)
  3 Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5) 0-1  Smis Leen             (   0 )( 6.0)
  4 Boudry Rik            (1333N)(10.5) 1-0  Sonck Jo              (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 12 (02-05-2017)
  1 Smis Leen             (   0 )( 6.0) 1-0  Boudry Rik            (1333N)(10.5)
  2 Laureys Jo            (1266N)( 8.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)(10.0)
  4 Sonck Jo              (   0 )( 2.0) ½-½  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 13 (16-05-2017)
  1 De Meyer Andre        (1352N)(10.0) ½-½  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5)
  2 Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0)
  3 Boudry Rik            (1333N)(10.5) 1-0  Laureys Jo            (1266N)( 8.5)
  4 Smis Leen             (   0 )( 6.0) 1-0  Sonck Jo              (   0 )( 2.0)

(Go to Top)

Ronde 14 (23-05-2017)
  1 Laureys Jo            (1266N)( 8.5) 1-0  Smis Leen             (   0 )( 6.0)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 9.0) 1-0  Boudry Rik            (1333N)(10.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 6.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(   0 )( 3.5)
  4 Sonck Jo              (   0 )( 2.0) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)(10.0)

(Go to Top)

Vanaf juli spelen we in de koeienstal. Wij verwelkomen u daar met veel plezier voor een leuke les, een vrij potje schaken, een toernooitje, of gewoon een leuke babbel!

Anders graag tot september voor de start van het nieuwe seizoen!

Groeten

Kurt

Één reactie op “CK volwassenen – terugronde (14 bis): De eindstand

  1. Proficiat kampioenen ! Maar Kurt, er komt een dag dat je niet meer gaat zeggen “proficiat aan de 3 heren” 🙂

    In ieder geval heel erg bedankt voor de organisatie van het kampioenschap 2016-2017.

Reacties zijn gesloten.