CK volwassenen – terugronde (8): Het einde in zicht

Beste schaakmakkers

 

Met nog amper twee officiële speeldagen te gaan, komt de ontknoping van het clubkampioenschap 2017-2018 nu wel heel dichtbij. In sommige reeksen is de kampioen zo goed als gekend, in andere reeksen gaat het er nog serieus om spannen.

Hieronder vindt u de uitslagen en tussenstand na acht speeldagen.

A-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  7.0/8  2037 
  2 Van Wiele Kurt         (1910)  4.5/7  1776 
  3 Zatyko Ferry           (1655)  4.0/7  1878 
  4 Boudry Rik             (1290)  3.0/8  1553 
  5 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/6  1468 
  6 Londers Jan            (1765)  1.0/6  1483 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 1.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.0) ½-½  Boudry William        (1927)( 7.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 7.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 1.0) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.0)
  2 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 1.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 1.0)  -   Zatyko Ferry          (1655)( 4.0)
  3 Boudry William        (1927)( 7.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 4.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 7.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)  -   Londers Jan           (1765)( 1.0)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.0) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/8  1421 
  2 Zaman Roger            (1565N)  5.0/8  1463 
  3 Claeye Guido           (1580N)  4.5/8  1387 
  4 Laureys Jo             (1406N)  3.5/8  1321 
  5 De Mol Andre           (   0 )  3.0/8  1219 
  6 Bosteels Gaspard       (1456N)  3.0/8  1230 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 5.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 5.0) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 3.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 4.5) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  6.0/8  1572 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  5.0/8  1473 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/8  1495 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  3.0/8  1251 
  5 Saey Willy             (1747N)  2.5/7  1473 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/5   913 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 6.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 3.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 6.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 10 (15-05-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)  -   Buyle Frans           (1673N)( 6.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Hertele Patrick       (1306N)( 3.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  6.5/7  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  5.0/7  1324 
  3 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  4.0/8  1033 
  4 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/8   815 
  5 Van Reusel Willy       (   0 )  3.0/8   758 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/8   710 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 3.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 8
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Bulckens Peter         (   0 )  5.0/6   452 
  2 Corstjens Theo         (   0 )  5.0/6   452 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.0/7   194 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/6   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  1.5/6   465 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/7  -134 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 1.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)  -   Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 1.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.0)  -   Sonck Jo              (1008N)( 1.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 5.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland. Maak hier gebruik van om eventuele uitgestelde partijen in te halen. Het einde van het CK komt nu immers wel heel dichtbij.

Graag tot dan!
Kurt