CK volwassenen – terugronde (9): De laatste ronde…!

Beste schaakmakkers

 

Met nog slechts één ronde te gaan, vraagt u zich ongetwijfeld af wat de stand van zaken is in de verschillende reeksen van ons clubkampioenschap. Hieronder volgt een overzicht dat antwoord zal bieden op uw vragen.

 

A-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO      Ptn   Pres 
  1 Boudry William         (1927)  8.0/9  2052 
  2 Zatyko Ferry           (1655)  5.0/9  1767 
  3 Van Wiele Kurt         (1910)  4.5/7  1776 
  4 Boudry Rik             (1290)  3.5/9  1560 
  5 Londers Jan            (1765)  2.5/8  1596 
  6 Bernaert Dirk          (1706)  1.5/8  1468 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  3 Londers Jan           (1765)( 2.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 8.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) ½-½  Boudry William        (1927)( 8.0)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  3 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 2.5) 0-1  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Boudry William        (1927)( 8.0)
  3 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5) ½-½  Londers Jan           (1765)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 2.5) 0-1  Boudry Rik            (1290)( 3.5)
  2 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  2 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) ½-½  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)  -   Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  2 Londers Jan           (1765)( 2.5) ½-½  Zatyko Ferry          (1655)( 5.0)
  3 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) 0-1  Boudry William        (1927)( 8.0)
  2 Bernaert Dirk         (1706)( 1.5) 0-1  Londers Jan           (1765)( 2.5)
  3 Boudry Rik            (1290)( 3.5) 0-1  Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Londers Jan           (1765)( 2.5)  -   Van Wiele Kurt        (1910)( 4.5)
  2 Boudry William        (1927)( 8.0) 1-0  Bernaert Dirk         (1706)( 1.5)
  3 Zatyko Ferry          (1655)( 5.0) ½-½  Boudry Rik            (1290)( 3.5)

(Go to Top)

 

B-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Zaman Roger            (1565N)  5.5/9  1472 
  2 Malfliet Glenn         (   0 )  5.0/8  1421 
  3 Claeye Guido           (1580N)  5.0/9  1411 
  4 Bosteels Gaspard       (1456N)  4.0/9  1291 
  5 Laureys Jo             (1406N)  3.5/9  1294 
  6 De Mol Andre           (   0 )  3.0/8  1219 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  3 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  3 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) ½-½  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 1-0  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  3 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  2 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Laureys Jo            (1406N)( 3.5) 1-0  De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  2 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 0-1  Zaman Roger           (1565N)( 5.5)
  3 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0) 1-0  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) ½-½  Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)
  2 De Mol Andre          (   0 )( 3.0) 0-1  Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0)
  3 Claeye Guido          (1580N)( 5.0) 0-1  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Bosteels Gaspard      (1456N)( 4.0) 1-0  Laureys Jo            (1406N)( 3.5)
  2 Malfliet Glenn        (   0 )( 5.0)  -   De Mol Andre          (   0 )( 3.0)
  3 Zaman Roger           (1565N)( 5.5) ½-½  Claeye Guido          (1580N)( 5.0)

(Go to Top)

 

C-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Buyle Frans            (1673N)  7.0/9  1640 
  2 De Meyer Andre         (1352N)  5.0/8  1473 
  3 Smis Leen              (1078N)  4.5/8  1495 
  4 Hertele Patrick        (1306N)  4.0/9  1346 
  5 Saey Willy             (1747N)  2.5/8  1473 
  6 Janssens Veerle        (   0 )  1.0/6   842 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 1-0  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  3 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) ½-½  Smis Leen             (1078N)( 4.5)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0) 0-1ffSmis Leen             (1078N)( 4.5)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  3 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 1-0  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 1-0  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) ½-½  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  2 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   Saey Willy            (1747N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 De Meyer Andre        (1352N)( 5.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  2 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) 0-1  Smis Leen             (1078N)( 4.5)
  3 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 0-1  Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Smis Leen             (1078N)( 4.5) 0-1  Buyle Frans           (1673N)( 7.0)
  2 Saey Willy            (1747N)( 2.5) 0-1  Hertele Patrick       (1306N)( 4.0)
  3 Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)  -   De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Hertele Patrick       (1306N)( 4.0) ½-½  De Meyer Andre        (1352N)( 5.0)
  2 Buyle Frans           (1673N)( 7.0) 1-0  Saey Willy            (1747N)( 2.5)
  3 Smis Leen             (1078N)( 4.5)  -   Janssens Veerle       (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

 

D-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Oosterlinck Freddy     (1391N)  6.5/7  1551 
  2 Van Den Eynde Denis    (1489N)  5.0/7  1324 
  3 Decruyenaere Pierre-St (1248N)  4.0/8  1033 
  4 Van Reusel Willy       (   0 )  4.0/9   715 
  5 Ongenae Veerle         (   0 )  3.5/8   815 
  6 Naudts Eddy            (   0 )  1.0/9   566 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  3 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 1-0  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) ½-½  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  3 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) ½-½  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  2 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  2 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5) 0-1  Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0)
  3 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) ½-½  Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)
  2 Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0) 1-0  Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)
  3 Naudts Eddy           (   0 )( 1.0) 0-1  Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Ongenae Veerle        (   0 )( 3.5)  -   Oosterlinck Freddy    (1391N)( 6.5)
  2 Decruyenaere Pierre-St(1248N)( 4.0)  -   Van Den Eynde Denis   (1489N)( 5.0)
  3 Van Reusel Willy      (   0 )( 4.0) 1-0  Naudts Eddy           (   0 )( 1.0)

(Go to Top)

 

E-reeks

Klassement na ronde 9
    Naam                    ELO       Ptn   Pres 
  1 Corstjens Theo         (   0 )  7.0/8   462 
  2 Bulckens Peter         (   0 )  6.0/8   310 
  3 De Boever Willy        (   0 )  4.0/8   252 
  4 Cassimon Flory         (   0 )  3.0/7   168 
  5 Sonck Jo               (1008N)  2.5/8   465 
  6 Muller Jan             (   0 )  0.5/7  -134 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-01-2018)
  1 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Muller Jan            (   0 )( 0.5) ½-½  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)

(Go to Top)

Ronde 2 (30-01-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 3 (06-02-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)

(Go to Top)

Ronde 4 (20-02-2018)
  1 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 1-0  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0) 1-0  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  3 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)

(Go to Top)

Ronde 5 (06-03-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 6 (20-03-2018)
  1 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 1-0  Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  2 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)

(Go to Top)

Ronde 7 (03-04-2018)
  1 Corstjens Theo        (   0 )( 7.0) 1-0  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  2 Muller Jan            (   0 )( 0.5) 0-1  De Boever Willy       (   0 )( 4.0)
  3 Sonck Jo              (1008N)( 2.5)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

Ronde 8 (17-04-2018)
  1 De Boever Willy       (   0 )( 4.0) 0-1  Sonck Jo              (1008N)( 2.5)
  2 Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)  -   Muller Jan            (   0 )( 0.5)
  3 Cassimon Flory        (   0 )( 3.0) 0-1  Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)

(Go to Top)

Ronde 9 (01-05-2018)
  1 Muller Jan            (   0 )( 0.5)  -   Corstjens Theo        (   0 )( 7.0)
  2 Sonck Jo              (1008N)( 2.5) 0-1  Bulckens Peter        (   0 )( 6.0)
  3 De Boever Willy       (   0 )( 4.0)  -   Cassimon Flory        (   0 )( 3.0)

(Go to Top)

 

Volgende week staat er een inhaaldag gepland, maar graag zien we u uiteraard allen verschijnen in het Bospark!

Kurt