Brugse Meesters
De zomertornooien gaan nog even door. Deze week woedt het schaakgeweld in Brugge.
Er zijn 3 verschillende groepen: een Open reeks, -1800 en 55+.
We vinden Timur, Adriaan en Maarin terug in de Open reeks. Maarin verraste al met een remise tegen FM Fabrice Wantiez. Adriaan en Timur volgen tot nu toe de elologica.
In de reeks -1800 spelen Yoran, Tigo, Thibo, Senne, Bernard, David en Nick mee. Yoran sloot pas aan vanaf ronde 2 maar wist meteen te winnen. Tigo speelde al een mooie remise op het livebord om op 1,5 op 2 te komen. Thibo remiseerde tegen 2 sterkere spelers. Senne won meteen in ronde 1 ook al zat hij in de lagere elohelft.
Bernard kiest voor het -1800 tornooi met meer rondes dan de 55+, een heel dappere keuze tegen al dat jeugdig geweld. David won zijn eerste punt met een forfait, nu is het aan hemzelf om te scoren. Nick wist in de 2e ronde een 1600 te verslaan en is vertrokken.
Zo, ik hoop dat ik niemand van onze club vergeten ben, want er staan geen clubnamen bij en op 376 deelnemers is het wat moeilijk zoeken.
Het zal ongetwijfeld ook warm zijn in de speelzaal, maar dat is normaal als je in de zomer schaaktornooien in België speelt. Stille supporters zijn steeds welkom in het Sint-Lodewijkscollege in Brugge. De details omtrent de starttijd van de rondes vind je hier.
Op woensdagavond is er bovendien een blitztornooi waaraan je ook kan deelnemen als je niet meespeelt in het gewone tornooi.
Nog heel veel succes aan onze schakers!
De foto's zijn afkomstig vanop de tornooisite. Deze werden gemaakt door Edith Van Putten en Ronald Clou (Schaken in België).

Reacties
En de grootste winnaars zijn ...
David die eerste wordt bij de -1500 en naast zijn geldprijs een 52-tal elopunten mee.
Nick scoort 3/9 en komt terug binnen op de fide-lijsten met 1554 elo (als ik goed geteld heb).
Senne wordt 2e bij de -1600, maar na de zomer is Senne belange geen -1600 meer. Na zijn straf tornooi in Geraardsbergen met +76 maakte hij het hier nog straffer met +125 in Brugge. Senne zal vanaf september 1750 elo hebben!
Er zijn natuurlijk veel meer schakers dan enkel deze 3 die hun beste beentje voorgezet hebben. Allen zijn ze ongetwijfeld goed opgewarmd voor het komende interclubseizoen dat in september van start gaat.
En mocht je nog niet opgewarmd zijn, dan ben je welkom om nog verder warm te draaien op ons criteriumtornooi op zondag 6 september!