Belgisch Schoolschaak 2019

Afgelopen zaterdag vond het Belgisch Schoolschaakkampioenschap plaats in Turnhout.
Verspreid over een aantal ploegjes speelden er wat schakers van onze club mee.

De strafste prestatie met spelers van onze club was weggelegd voor ploeg 2 van Don Bosco Zwijnaarde, waar ik vroeger ooit ook meespeelde en bekers won. Pjotr, Wolf en Jiaqi speelden samen met oud-lid Tom. Ze verloren maar 1 keertje als ploeg maar haalden individueel mooie resultaten: Pjotr (5/9, bord 1), Wolf (4.5/9, bord 2) en Jiaqi (7/9, bord 3), dit was goed voor een 3e plaats op het Belgisch kampioenschap.
De ploeg van Sint-Paulus Gent strandde net naast het podium, Xander haalde wel de bordprijs van bord 4 binnen met 8/9, ook Dries haalde die score maar dan op bord 1.
Lasse speelde mee met de ploeg van Voskenslaan Gent, op bord 3 haalde hij mooi 5.5/9, zijn ploeg werd 11e.
Wouter en Mathias speelden op bord 2 en 4 voor het Sint-Lievenscollege Gent. Ze haalden 4 en 5 punten, hun ploeg werd 14e.

Categorie

Jeugd