Groot goud voor Tjorven in Wachtebeke

Intussen net geen maand geleden was er het debutantentornooi van Wachtebeke. 18 schakertjes van onze club tekenden present onder goedkeurend oog van Eleen, Veerle en William. Enkele van de schakers namen heel fier de volgende dag hun medaille mee naar de schaakles.

De sterkste prestatie van de dag kwam ongetwijfeld van Tjorven die gedeeld eerst werd in de A-finale en zo een grote gouden medaille won in stap 1. Axl bereikte de A-finale van stap 2, daarin won hij de grote bronzen medaille. In stap 3 mochten zowel Maarin als Tycho voor de grote medailles strijden. Maarin haalde een grote zilveren medaille binnen en Tycho behaalde de grote bronzen medaille.
Voor Jill en Elise was dit een eerste schaaktornooi na een maandje in onze club, super dat ze dat nu al durven!

Alle kinderen deden hun uiterste best en verzamelden volgende medailles:

  • Goud; Jill (1H), Senne (2F), Lars (3D), Arnon (3E), Sinon (3F)
  • Zilver: Lucas (1B), Gust (1G), Klaas (3C), Yumi (3D)
  • Brons:Elise (1D), Lana (1H), Isolde (2B), Quinten (2H), Briek (2J)

Alle uitslagen: https://depluspion.jouwweb.nl/debutantentoernooi
Volgend debutantentornooi op 14 december in Wetteren: http://dewettersevrijpion.be/toernooi_detail/19
Wie aan 3 of meer debutantentornooien deelneemt tijdens het jaar kan een extra prijs winnen!

Categorie

Jeugd